Kąty Rybackie doskonały propozycja na rodzinne wczasy nad Bałtykiem

Kąty Rybackie to nieduża, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten figuruje w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Czytaj dalej →

Jeżeli spędzasz wakacje z pociechami to już teraz wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy oraz spokoju to hotel spa będzie idealny

Każdy chce przeżyć swój urlop w sposób nietuzinkowy i niezapomniany, w związku z czym organizowanie ferii z reguły rozpoczyna się już kilka tygodni wcześniej. Podczas organizacji pobytu newralgiczną rolę odgrywa prawidłowe wybranie miejsca noclegowego.

Czytaj dalej →

Urok nadmorskiego wybrzeża – wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Łeby

Szukasz cichej, niedostępnej dla wielkiej grupy wycieczkowiczów miejscowości nad morzem? Najlepiej z dala od miast, dziką przyrodą (parki krajobrazowe), trasami spacerowymi? Rowy domki już czekają już na ciebie, to jedno z ciekawszych miejsc na naszym wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.

Czytaj dalej →