Łącz miłe z pożytecznym, jak chociażby odchudzając się na wczasach z jadłospisem Ewy Dąbrowskiej

Wakacje są dla większości osób okresem odpoczynku i relaksu. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, żeby wczasy połączyć z pożytecznym aspektem i przy okazji zatroszczyć się o sylwetkę i zdrowie. Obecnie bardzo wiele uwagi poświęca się kwestii zdrowego odżywiania, sporo osób stara się zrezygnować ze szkodliwych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców i produktów naturalnych. Zazwyczaj jednocześnie stara się pozbyć nadprogramowych kilogramów i poczuć młodziej oraz piękniej. Doskonałą opcją dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.


Na czym polega taka dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, jaka na celu ma oczyszczenie organizmu ze zgromadzonych toksyn i przywracanie jego wewnętrznej równowagi, żeby miał szansę w naturalny sposób wyczuć niebezpieczeństwa tyczące postępujących chorób oraz chronić się przed nimi. Wspomniana dieta bazuje na dwóch kolejnych etapach, pierwszy z nich jest właściwie głodówką, podczas której organizm pożytkuje jako źródło energii nagromadzone złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – przeczytaj tutaj. Dzięki temu organizm odzyskuje swą równowagę, jest lekki i bardziej czuły na różnorakie symptomy.

Czy zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź dalej Sala rustykalna Warszawa i przeczytaj tam nowe frapujące wpisy. Nie ociągaj się!

Skutkiem ubocznym podobnej diety staje się zrzucenie zbędnych kilogramów, ponieważ organizm spala także tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To doskonała alternatywa

Osoby, które często źle się czują albo uskarżają się na niską odporność organizmu muszą decydować się na dietę, którą stworzyła ewa dąbrowska wczasy z taką dietą są miłą opcją spędzania wolnego czasu, bowiem niosą korzyści dla ciała oraz dla ducha. Obecnie w licznych ośrodkach w Polsce można zetknąć się ze stosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozsiane po calutkiej Polsce, więc bez trudu dostosujemy ośrodek do modelu odpoczynku, jaki preferujemy. To pomyślna możliwość także dla osób, które planują wakacje, ale obawiają się, że w ośrodku wypoczynkowym nie będą miały szans zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w sieci

W momencie, kiedy planuje się pojechać na wczasy połączone z dietą dr Dąbrowskiej, warto szukać wykazu ośrodków oferujacych tę dietę. Bez wątpienia bez trudu znajdziemy ją w internecie. Na stronie samej dr Dąbrowskiej możemy z kolei zaznajomić się z zasadami diety i wytycznymi dotyczącymi głodówki, jak też spożywania konkretnych produktów.

Zobacz też – Świętokrzyska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*