Przygotowujesz się do zimy? Postaw na obuwie Scarpa , a także skitur, a na bank będziesz zachwycony.

Aura za oknem nie działa na nas nazbyt optymistycznie, pomimo tego musimy pamiętać, że po jesieni za każdym razem nadciąga zima, która dla wielu z nas jest ukochaną porą roku.

skitur

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com
Twierdzą tak bezsprzecznie fanatycy jazdy na nartach i snowboardzie, a także osoby frapujące się turystyką górską.
Malediwy

Autor: Nattu
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli do tego czasu łaziłeś po górach jedynie latem to najwyższa pora, aby wybrać się w Polskie góry (buty do wspinaczki) również zimą. Nie ulega wątpliwości, że nie należy natychmiast decydować się na podbijanie Korony Gór Polskich, pomimo tego spacery po najpiękniejszych polskich dolinach są niemalże zalecane. Ważne będzie wyśmienite ubranie, gdyż tylko wtenczas będziemy czuć się w pełni komfortowo. Podstawową zasadą jest to, aby nie wychłodzić, ani nie przegrzać naszego organizmu. Dlatego musimy ubierać się trafnie do pogody za oknem. Prócz ubrania powinniśmy zdecydować się także na specjalistyczne buty, jakie będą miały dobrą izolację oraz przyczepność. Warte rekomendacji są buty Scarpa (sprawdź więcej), jakie przetestują się nieomalże w każdej sytuacji. jeżeli nie specjalnie przepadasz za turystyką pieszą to na pewno kochasz narty. Na nieszczęście w naszym kraju stoki przeważnie są przeludnione co demobilizuje sporą część z nas. Jeżeli i Ty przynależysz do takich osób to musisz przeanalizować skitur, bowiem na pewno Ci się spodoba. Polega to na wchodzeniu na szczyt piechotą, oczywiście na nartach , a także późniejszy zjazd.

Odwiedź sklep sportowy więcej przeczytasz pod tym adresem już teraz i zdecyduj się na rzeczy, dzięki którym zima będzie niezapomniana. Profesjonaliści zatrudnieni w takim miejscu chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*