Podróżować i nie przepłacać

By podróżować wcale nie trzeba ogromnych nakładów finansowych – liczy się przede wszystkim umiejętność wyszukania tanich połączeń, jakie są z pewnością w ofercie każdego przewoźnika, trzeba tylko wiedzieć, jak je znaleźć.
W taki sposób możemy zwiedzić cały świat i nie tracić przy tym majątku.

Tanie loty do Grecji to z pewnością jedna z popularniejszych opcji jeśli chodzi o tego rodzaju loty. Dlaczego? Z pewnością jest to skutek niedawnego kryzysu, który miał miejsce w tym kraju. Splajtowało wiele firm, dużo osób utraciło pracę, a poza tym wycofało się mnóstwo

Chiny

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

pochodzących z zewnątrz firm, jakie inwestowały w Grecji. Dlatego, by mimo to móc generować przychód chociaż z turystyki postanowiono mocno obniżyć ceny, aby przyciągać turystów (w najnowszym artykule). Wczasy w tym kraju są więc atrakcyjne cenowo nie jedynie z uwagi na transport: można również sporo zaoszczędzić na kwaterunku i wyżywieniu – jedzenie jest tam nie tylko bardzo tanie, ale również bardzo smaczne oraz zdrowe – dieta (zobaczofertę dieta warzywno owocowa efekty) śródziemnomorska należy do najzdrowszych w świecie. Nie można również zapominać o czymś, co zyskujemy kompletnie za darmo – o cudownych widokach, przeczystych plażach, wspaniałej wodzie, licznych atrakcjach wiążących się z przyrodą i tak dalej. Wiele osób wybiera Grecję jako cel swoich wakacyjnych podróży. Opłaca się przekonać się czemu.

Chiny

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com
Trochę mniej popularne niż wspomniane wyżej są loty do Chin (sprawdź moje źródło). Pomimo wyjątkowo korzystnej ceny stopuje nas obawa przed zetknięciem z całkowicie inną kulturą niż nasza i Wielka odległość.

Niemniej jednak osoby, które zdecydowały się na taką podróż zazwyczaj zaraz po powrocie planują następną – w Chinach niemalże każdy się zakochuje. To niesamowite państwo, ogromnie bogate pod względem kulturowym i zróżnicowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*