Bieszczady kuszą wczasowiczów górskimi terenami, aktywnym wypoczynkiem czy pięknymi i bajecznymi widokami

Bieszczady to jeden z ciekawych zakątków nie tylko Polski lecz i Europy. W związku z tym jeśli pragniemy doskonale wypocząć warto udać się w zachwycające Bieszczady i tam zamieszkać w zachwycającym domku wczasowym.

Domek choć wygląda na nieduży to jest nadzwyczaj funkcjonalny i ogromnie komfortowy. Są położone w lokalizacjach, gdzie ochoczo przyjeżdża się między innymi na górkach, nad strumieniem, rzeką, przy lesie, na łące z dala od huku, ulic oraz tłumów (zobacz).

Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to swoista oaza relaksu, gdzie z rozkoszą przybywamy, nawet w najzimniejsze mroźne wieczory. Dla m.in. wieloosobowej rodziny domek z wielkim salonem z TV czy też kominkiem, komfortową, rozkładaną sofą i ogromnym jadalnym stołem to wyśmienita oferta bieszczadzkich kwater. Molo także stanowi nieodzowny szczegół wyposażenia domku. Jest okazja co wieczór czy też o poranku pić kawę podpatrując naturę i pasące się niedaleko na pobliskiej łące owce.

Zobacz tu, sprawdź ofertę tramwaj wodny gdańsk naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Domki Bieszczady mają kuchnię z całkowitym wyposażeniem między innymi lodówką, mikrofalówką, czajnikiem, garnkami, naczyniami i sztućcami.

Powinna również być niezbędna łazienka z prysznicem i ustępem. To wszystko jest na parterze, zaś na górze czy poddaszu są pokoje sypialne z komfortowymi łóżkami, nocnymi szafkami, komodą oraz balkonem, gdzie rozpościera się przepiękny krajobraz na panoramę jezior. Góry są ładnym miejscem na odpoczynek. Pełno tu zdrowego powietrza, zwierzaków, leśnych terenów, strumyków górzystych pełnych ryb. Turyści ożywiani są do aktywnego odpoczynku na łonie przyrody. Przy domach są punkty na przebywanie przy ognisku, brzdące mogą bujać się na huśtawkach, czy bawić się w piaskownicy. Wszyscy poczują się wyśmienicie i bezpiecznie. Ceny są niewielkie, a klimat wspaniały, że chętnie się tu powraca (zobacz na pensjonaty-bieszczady.pl).

Domki Bieszczady to bajeczna baza wypoczynkowa dla turystów. Kontakt z naturą, lasy, jeziora oraz górska kraina to wszystko sprawi, iż wypoczynek będzie wspaniałym doznaniem i z chęcią będziemy powracać w te piękne obszary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*