Bułgaria last minute, przeciwko Cypr last minute – czyli, gdzie najlepiej udać się na czas wakacyjny w końcowej chwili

Chciałbyś zorganizować sobie czas wakacyjny, ale nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy „last minute”! Z naszej osobistej stronki polecamy kilka lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś mocniej wyszczególnionego – miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!

Ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy zagraniczne last minute bywają już od wielu lat bardzo popularne orz nikt w tej chwili się im nie dziwi. Forma sposobu takiego zdobycia biletów jest idealnym rozwiązaniem, kiedy nie posiadamy jak zaplanować czasu wakacyjnego, albo czekamy na swego rodzaju „okazję” zdobycia bardziej tanich bilecików. My z naszej strony polecamy czas wakacyjny wewnątrz Bułgarii i na Cyprze, gdzie dzięki owej formie sprzedaży biletów, będziesz mógł się zrelaksować w cudownym klimacie i to zazwyczaj nawet za połowę ceny, lub mniej! Pamiętaj – w dobry sposób się zastanów nad tym co wybierzesz, a później czekaj na oferty, które łatwo znajdziesz na stronkach typu wakacje.pl albo booking.com!
Pobyt

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wakacje w ciepłej Hiszpanii, to polecamy wakacje (Zobacz też: Portugalia) Costa Brava last minute – zobacz tutaj! Pozwól się ponieść magii tego konkretnego lokalizacji, które w polskim tłumaczeniu oznacza: Dzikie wybrzeże, albo Urwiste wybrzeże. Nazwa nie jest wyciśnięta z palca, gdyż Costa Brava znajduje się zaraz przy morzu śródziemnym, wewnątrz granic Katalonii.

Costa Brava posiada niewiarygodnie wiele kurortów, które są podzielone pod względem należenia do konkretnej „części” Costa Brava, a są to: północna cząstka – comarce Alt Empordà (kurorty to w szczególności: Portbou, Colera, Llançà, El Port de la Selva), środkowa – wewnatrz comarce Baix Empordà (L’EstartIT, Pals, Begur), oraz południowa – która się znajduje w comarce Selva (Tossa de Mar, Lloret de Mar, a także Blanes).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*