Jak sobie radzić w nieprzewidzianych okolicznościach czyli na co może być przydatna karta surviwalowa.

W dawnych czasach mężczyzna wyruszał w dżungle i lasy, żeby zdobywać tam żywność dla siebie. Rzecz jasna udając się tam musiał mieć odpowiednie wyposażenie, tak żeby miał szansę na całe wrócenie do domu. Obecnie jesteśmy otoczeni cywilizacją, dżungla rośnie gdzieś daleko, co wcale nie będzie oznaczać, że w codziennym życiu odpowiednie wyposażenie nie będzie potrzebne.

Wręcz przeciwnie, bez przerwy spotkać można sytuacje, w których potrzebny będzie jakiś drobiazg lub gadżet, którym da się coś zrobić. Czy to będzie otwarcie butelki, wykręcenie śruby czy zmierzenie jakiejś odległości, to nie da się zrobić tego ręcznie, i trzeba będzie mieć śrubokręt, linijkę lub otwieracz. Jeżeli jest się w mieszkaniu, to nie ma problemu, bo tego typu akcesoria szybko się znajdą. Jednak jeżeli przebywa się gdzieś w terenie, to trudno wszystko ze sobą nosić, bo po prostu by to było mało wygodne. Chyba że wymienione wyżej sprzęty oraz kilkanaście innych znajdują się w niewielkim drobiazgu, o wymiarach zwykłej karty kredytowej. Sprawdź wallet-ninja.eu/.
Obóz

Autor: wittco.gmbh
Źródło: http://www.flickr.com

Taki niewielki gadżet, znany również jako karta surviwalowa to ogromnie przydatne narzędzie, mające nawet dwadzieścia różnych funkcji. Przez to że da się ją przy sobie nosić w kieszeni albo portfelu, to jest ona bardzo praktyczna, nie zajmując zbyt dużo miejsca. A jednocześnie w wielu przypadkach może się przydać, bo wystarczy ją jedynie wyciągnąć i użyć. Niektórzy mówią nawet na to wielofunkcyjna karta przetrwania, bo rzeczywiście w trudniejszych przypadkach może nawet uratować życie. Wielofunkcyjna karta z firmy Wallet-ninja.

Tego typu karty sprzedawane są przez wiele różnych firm, jednak mogą się różnić jakością. Dobrze wykonana karta to ogromnie wytrzymały, solidny element ze stali, z powycinanymi narzędziami. Stal powinna być nierdzewna, a jednocześnie na tyle solidna, aby karta poradziła sobie w najbardziej trudnych nawet warunkach. Jeśli ma ona rzeczywiście służyć jako zabezpieczenie (blokady w skuterze 4t) w nieprzewidzianych sytuacjach, to należy zdecydowanie postawić na odpowiednią jakość i wybrać najlepszą, jaką się uda znaleźć w sklepach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*